Kmeťová s Kohlovou dvakrát do A-finále

V sobotných popoludňajších rozjazdách všetkých kategórií na 200 m a K2 žien na 500 m uspeli so siedmich slovenských lodí na štarte štyri, z toho dvakrát ženský dvojkajak s posádkou Ivana Kmeťová, Martina Kohlová. Najlepšie slovenské kajakárky si najskôr prvenstvom v rozjazde K2 na 200 m vybojovali priamy postup do A-finále a potom cez sa semifinále, v ktorom dopádlovali na 2. pozícii, prebojovali do bojov o medaily aj na olympijskej päťstovke. Okrem nich sa v nedeľnom bloku predstaví aj Anton Grassl v B-finále C1 na 200 m a Ľubomír Beňo s Miroslavom Zaťkom v K2 mužov v C-finále na rovnakej trati.

SITA, zs;fr | 21.05.2011 23:22:02

Výsledky - rozjazdy:

200 m:

K1 muži:

V. rozjazda: 1. Rhys Hill (Kan.) 37,537 s, ... 6. Andrej Divinec (SR) 39,330 - z ďalších bojov je vyradený

C1:

I. rozjazda: 1. Aaron Rublee (Kan.) 43,409, ... 4. Anton Grassl (SR) 44,269 - postúpil do semifinále

II. rozjazda: 1. Ivan Štyl (Rus.) 41,743, ... 6. Ľubomír Hagara (SR) 43,896 - postúpil do semifinále

K2 muži:

I. rozjazda: 1. Jurij Postrigaj, Maxim Moločkov (Rus.) 33,850, ... 5. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (SR) 35,217 - postúpili do semifinále

II. rozjazda: 1. Liam Heath, Jonathon Schofield (V.Brit.) 33,704, ... 6. Pavol Maťaš, Erik Noskovič (SR) 35,444 - postúpili do semifinále

K2 ženy:

I. rozjazda: 1. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 40,703 - postúpili priamo do A-finále

500 m:

K2 ženy:

III. rozjazda: 1. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 1:49,170 - postúpili do semifinále

Výsledky - semifinále:

200 m:

C1:

I. semifinále: 1. Richard Dalton (Kan.) 42,030, ... 7. Ľubomír Hagara (SR) 43,749 - z ďalších bojov je vyradený

II. semifinále: 1. Ivan Štyl (Rus.) 41,516, ... 6. Anton Grassl (SR) 44,283 - postúpil do B-finále

K2 muži:

I. semifinále: 1. Jurij Postrigaj, Maxim Moločkov (Rus.) 33,777, ... 6. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (SR) 35,437 - postúpili do C-finále

III. semifinále: 1. Roman Piatrušenko, Vadim Machnev (Biel.) 33,650, ... Pavol Maťaš, Erik Noskovič (SR) - nedokončili jazdu

500 m:

K2 ženy:

III. semifinále: 1. Lani Belcherová, Angela Hannahová (V.Brit.), 2. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) časy organizátori pretekov nezverejnili - postúpili do A-finále



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Kmeťová s Kohlovou dvakrát do A-finále“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra