Kadnár s Erbanom bez pádiel.

Prvá časť výpravy na MS v rýchlostnej kanoistike v Gainesville (USA) už v dejisku šampionátu.

SITA, zs, ss | 04.09.2003 22:51:32

Prvá časť slovenskej výpravy na budúcotýždňové majstrovstvá sveta v rýchlostnej kanoistike, v ktorej sú členovia štvorkajaka Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Bača, dvojkajak Juraj Kadnár, Róbert Erban, singlista Andrej Wiebauer, dvojkanoe Peter Páleš, Ján Kubica, singlista Marián Ostrčil a kajakárka Marcela Erbanová, je už v dejisku šampionátu v americkom Gainesville. Jediným problémom prvých dní pobytu boli stratené pádla posádky dvojkajaka Juraj Kadnár - Róbert Erban. "Ich loď prišla spolu so zvyšnou batožinou, pádla sa však kdesi zatúlali a chlapci boli dva dni bez nich. Už sme si ich doberali, že oni dvaja prišli do Gainesville na dovolenku. Už je však všetko v poriadku, môžu trénovať. Pomaly si všetci zvykajú na časový posun, do začiatku šampionátu máme ešte takmer týždeň," informoval agentúru SITA generálny sekretár Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky (SZRK) Boris Bergendi. Druhá časť výpravy, v ktorej sú kajakári Martin Chorváth, Rastislav Kužel, Juraj Lipták, Ladislav Belovič, kanoisti Anton Grassl, Daniel Biksadský a kajakárky Martina Kohlová a Jana Oršulová odletí do USA v piatok 5. septembra.

Nominácia SR na MS:

kajakári: Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Bača, Martin Chorváth, Rastislav Kužel, Juraj Lipták, Ladislav Belovič, Juraj Kadnár, Róbert Erban, Andrej Wiebauer

kanoisti: Marián Ostrčil, Peter Páleš, Ján Kubica, Anton Grassl, Daniel Biksadský

kajakárky: Marcela Erbanová, Martina Kohlová, Jana Oršulová

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Kadnár s Erbanom bez pádiel.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta v maratóne
29.09.2022 | Ponte de Lima (POR)
Rozlúčkové preteky
01.10.2022 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.