K1 na 500 m pre Linku a Zatlkajovú

Výsledky sobotňajších finálových disciplín na víkendovom 43. ročníku tradičných pretekov Novácka päťstovka v rýchlostnej kanoistike:

SITA, fr;mp | 04.07.2015 20:03:13

Muži (500 m):

K1: 1. Tibor Linka 1:36,875 min, 2. Denis Myšák (obaja ŠKP Bratislava) +0,750 s, 3. Martin Jankovec (VŠC Dukla Banská Bystrica) +1,656

C1: 1. Rastislav Kohút 1:50,484 min, 2. Matej Rusnák +0,188 s, 3. Ľubomír Hagara (všetci VŠC Dukla Banská Bystrica) +0,719

K2: 1. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (VŠC Dukla Banská Bystrica) 1:29,828 min, 2. Tibor Linka, Denis Myšák (ŠKP Bratislava) rovnaký čas, 3. Juraj Danko, Martin Jankovec (VŠC Dukla Banská Bystrica) +6,844 s

Ženy (500 m):

K1: 1. Nikola Zatlkajová 1:56,829 min, 2. Lucia Mištinová (obe KRK Nováky) +0,906 s, 3. Patrícia Skovajsová (VK Tatran Karlova Ves Bratislava) +5,359

K2: 1. Lucia Mištinová, Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 1:51,469 min, 2. Veronika Mokrá, Patrícia Skovajsová (VK Tatran Karlova Ves Bratislava, KRK Nováky) +14,547 s

Pozn.: Preteky C1 žien zrušili.

Program nedeľňajších finále seniorských kategórií:

Muži (200 m): C1 (13.30), K1 (13.33), K2 (14.36)

Ženy (200 m): K1 (13.36), C1 (13.39), K2 (14.39)



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
K1 na 500 m pre Linku a Zatlkajovú“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
13.06.2020 | Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra