I. kvalifikačné preteky SZRK, Zemník

Výsledky zo Zemníka

SITA, ds;ru | 09.05.2016 20:25:05

Seniorské kategórie:

ŽENY

K1 200 m: 1. Martina Kohlová 41,28 s, 2. Ivana Kmeťová (obe ŠKP Bratislava) 41,74, 3. Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 46,34

K1 500 m: 1. Martina Kohlová 1:52,37 min, 2. Ivana Kmeťová (obe ŠKP Bratislava) 1:55,53, 3. Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 2:02,53

MUŽI

K1 200 m: 1. Ľubomír Beňo 37,06 s, 2. Miroslav Zaťko 37,58, 3. Martin Vajda (všetci Dukla Trenčín) 37,62

K1 5000 m: 1. Marek Krajčovič (ŠKP Bratislava) 21:41,15 min, 2. Andrej Antal (Tatran Karlova Ves) 21:31,75, 3. Pál Horváth (KCK Šamorín) 26:25,71

K2 200 m: 1. Peter Gelle, Miroslav Zaťko (Dukla Trenčín) 32,86, 2. Ľubomír Beňo, Daniel Szokol (Dukla Trenčín/Kajak & kanoe klub Komárno) 33,72, 3. Martin Vajda, Erik Noskovič (Dukla Trenčín/KK Piešťany) 34,34

K2 500 m: 1. Tibor Linka, Denis Myšák (ŠKP Bratislava) 1:30,40, 2. Gábor Jakubík, Martin Jankovec (ŠKP Bratislava/Dukla Trenčín) 1:30,52, 3. Adam Botek, Viktor Demin (Kajak & kanoe klub Komárno/ŠKP Bratislava) 1:36,02

K2 1000 m: 1. Tibor Linka, Denis Myšák (ŠKP Bratislava) 3:21,59, 2. Gábor Jakubík, Martin Jankovec (ŠKP Bratislava/Dukla Trenčín) 3:21,89, 3. Adam Botek, Viktor Demin (Kajak & kanoe klub Komárno/ŠKP Bratislava) 3:33,23

C1 200 m: 1. Matej Rusnák 43,82, 2. Vincent Farkaš 44,28, 3. Adam Gavenda (všetci Dukla Trenčín) 45,22

C1 500 m: 1. Matej Rusnák 1:55,81, 2. Vincent Farkaš 1:57,49, 3. Adam Gavenda (všetci Dukla Trenčín) 1:59,41



Diskusia k článku:

Anonym

Veľká radosť Kohlovej

http://www.canoe.sk/preview-file/6bf81e94fb96530d6a686ee9916526b8

canoe.sk pdf

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra