Hargašov memoriál pre Lachkoviča a Bandžákovú.

Výsledky 64. ročníka Hargašovho memoriálu v rýchlostnej kanoistike:

SITA, zs;pp | 28.09.2009 21:03:39

K1 muži (12 km): 1. Marián Lachkovič 35:55,30 min, 2. Filip Petrla (obaja UK Bratislava) 35:56,34, 3. Juraj Danko (Vinohrady Bratislava) 36:57,91

K1 ženy (9 km): 1. Mária Bandžáková (Vinohrady Bratislava) 30:53,13, 2. Dominika Srnáková 30:57,36, 3. Eva Jamrichová (obe Tatran Bratislava) 31:49,95

K1 juniori (12 km): 1. Marek Krajčovič (Inter Bratislava) 37:44,63

K1 juniorky (9 km): 1. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 32:40,25

C1 juniori (12 km): 1. Juraj Oršula (KRK Nováky) 47:09,27

K1 veteráni (3 km): 1. Peter Pecsuk (UK Bratislava) 9:12,53

opravené



Diskusia k článku:

Anonym

To sme celí my, výsledky z *Bobrcupu sú na canoe, ale po len čo základnej info o priebehu a výsledkoch "Rozlúčkových pretekoch" niet ani stopy. Obe podujatia boli v tom istom čase, ale nechcem ich porovnávať čo do úrovne, no zabezpečenie a informovanosť je niečo, čo sa zrovnávať nedá, gratulujme našim najschopnejším ....../ akože organizátorom/

Anonym

A s kým sa konečne rozlúčime ....

Anonym

Nevie niekto ničo o rozlúčkových pretekoch? rozpis a tak? nebudú?

Anonym

Ten Lachko bol ale rýchly :-))) Zas predbehol časomieru o 10 minút.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
13.06.2020 | Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra