Dve víťazstvá Hvojníka, Jedináka, Pecsukovej aj Moravčíkovej

Martin Hvojník a Matúš Jedinák (obaja KRK Nováky) a tiež Katarína Pecsuková (KK Slávia UK Bratislava) a Silvia Moravčíková (Kajak-Kanoe Piešťany) si pripísali po dve víťazstvá počas víkendu

SITA, ds;mpe | 11.06.2018 21:56:11

na kvalifikačných pretekoch juniorov v rýchlostnej kanoistike na Zemníku.

Výsledky víkendových kvalifikačných pretekov slovenských juniorov na Zemníku:

1000 m
K1 juniori - 1. Tomáš Holka (TAT) 3:51,76 min, 2. Marko Ujvári (KOM) 3:54,16, 3. Zsolt Libai (ŠAM) 3:56,72

C1 juniori - 1. Dávid Koczkás (KOM) 4:21,69 min, 2. Eduard Strýček (ŠAM) 4:22,59, 3. Andrej Mazánik (NOV) 4:41,49

K2 juniori - 1. Martin Hvojník. Matúš Jedinák (NOV) 3:27,94 min, 2. Tomáš Holka, Richard Mémeth (TAT) 3:28,96, 3. Zsolt Libai, Marko Ujvári (ŠAM/KOM) 3:31,38

C2 juniori - 1. Dávid Fekete, Richard Zilizi (ŠAM/KOM) 3:47,19 min

500 m
K1 juniori - 1. Martin Hvojník (NOV) 1:45,31 min, 2. Matúš Jedinák (NOV) 1:46,11, 3. Tomáš Holka (TAT) 1:47,27

K1 juniorky - 1. Romana Jakubisová (ŠAM) 2:00,01 min, 2. Emma Horváth (ŠAM) 2:01,45, 3. Dagmar Čulenová (TTS) 2:03,37

C1 juniorky - 1. Silvia Moravčíková (PIE) 2:27,15 min, 2. Viktória Ikréniová (KOM) 2:31,15, 3. Kristína Jankovská (ŠGT) 2:38,21

K2 juniorky - 1. Katarína Pecsuková, Karolína Seregiová (UKB/ŠAM) 1:53,25 min, 2. Emma Horváth, Dagmar Čulenová (ŠAM/TTS) 2:02,93

C2 juniorky - 1. Viktória Ikréniová, Kristína Jankovská (KOM/ŠGT) 2:27,66 min


200 m
K1 juniori - 1. Matúš Jedinák (NOV) 36:99 s, 2. Martin Hvojník (NOV) 38,25, 3. Adam Jablonovský (TAT) 38,61

K1 juniorky - 1. Katarína Pecsuková (UKB) 45,08 s, 2. Romana Jakubisová (NOV) 45,16, 3. Dagmar Čulenová (TTS) 45,64

C1 juniori - 1. Dominik Olexík (TTS) 43,12 s, 2. Dávid Koczkás (KOM) 43,34, 3. Eduard Strýček (ŠAM) 44,36

C1 juniorky - 1. Silvia Moravčíková (PIE) 54,96 s, 2. Kristína Jankovská (ŠGT) 55,78, 3. Viktória Ikréniová (KOM) 59,74

KOM - Kajak & kanoe klub Komárno
TTS - Kanoistický klub TTS Trenčín
ŠAM - Kajak canoe klub Šamorín
PIE - Kajak-Kanoe Piešťany
TAT - Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava
UKB - Kanoistický klub Slávia UK Bratislava
ŠGT - TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub
NOV - Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Dve víťazstvá Hvojníka, Jedináka, Pecsukovej aj Moravčíkovej“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MSR Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
09.08.2019 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta seniorov - šprint
21.08.2019 | Szeged, HUN
MS Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
29.08.2019 | Szeged, HUN
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra