Do Moskvy štrnásť mladých Slovákov.

Predsedníctvo Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky schválilo nomináciu na majstrovstvá sveta juniorov (ročník narodenia 1991 a mladší) v rýchlostnej kanoistike, ktoré sa v závere začínajúceho sa týždňa (31. júla. - 2. augusta) uskutočnia v Moskve v areáli Krylatské. V nominácii je celkovo 14 mládežníckych reprezentantov, z toho šesť kajakárov, traja kanoisti a päť kajakárok.

SITA, zs;lb | 27.07.2009 18:16:47

Nominácia:

K1 juniori na 1000 m: Marek Krajčovič

C1 na 1000 m: Juraj Oršula

K1 juniorky na 1000 m: Barbora Majorošová

K2 juniori na 1000 m: Matej Michálek, Andrej Klučár

C2 na 1000 m: Krištof Tóth, Adam Csenkey

K2 juniorky na 1000 m: Lucia Mištinová, Karin Matejková

K4 juniori na 1000 m: Tomáš Zigo, Martin Vajda, Marcel Virga, Marián Goga

K1 juniori na 500 m: Miroslav Zaťko

C1 na 500 m: Juraj Oršula

K1 juniorky na 500 m: Barbora Majorošová

K2 juniori na 500 m: Matej Michálek, Andrej Klučár

C2 na 500 m: Krištof Tóth, Adam Csenkey

K4 juniori na 500 m: Tomáš Zigo, Martin Vajda, Marcel Virga, Marián Goga

K4 juniorky na 500 m: Lucia Mištinová, Karin Matejková, Annamária Tóthová, Gabriela Szabová

Realizačný tím:

Vedúci výpravy: Boris Bergendi

Vedúca tímu: Marcela Erbanová

Tréneri: Ľubomír Hagara, Jaroslav Zigo

Program MSJ (začiatky pretekov sú v SELČ):

31. augusta (piatok): rozjazdy na 1000 m (7.00), rozjazdy na 500 m (14.00)

1. augusta (sobota): semifinále na 1000 m (7.00), finále na 1000 m (13.00)

2. augusta (nedeľa): semifinále na 500 m (7.00), finále na 500 m (13.00)



Diskusia k článku:

Anonym

......som nesmierne stastna ze v repre. su NY-pretekari, a hlavne ze tam je Lucka Mistinova :) zasluzi si to ..... je to sikulka.....drzim paste nech sa dari :)

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ODLOŽENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ODLOŽENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
ODLOŽENÉ Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
ZRUŠENÉ Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
ZRUŠENÉ I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
ODLOŽENÉ II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
ODLOŽENÉ Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
ZRUŠENÉ Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
ODLOŽENÉ Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
13.06.2020 | Komárno
Samaria Cup
20.06.2020 | Šamorín
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra