Ďakujeme...

Nikdy mi nenapadlo, že ako 16 ročný si založím stránku, ktorá bude dlhé roky v prevádzke a bude mať toľko fanúšikov, návštevníkov a podporovateľov.

Rado Oršula | 30.01.2013 00:00:00

Tak ako som už spomínal v článku „10 narodeniny Kanoe.sk“, mne osobne stránka kanoe.sk dala veľa, naučila ma veľa, ale mi aj veľa zobrala. Vždy je to niečo za niečo. Nikdy nevyhoviete nikomu a je to tak všade. Stránke kanoe.sk som sa venoval naplno 10 rokov každou sekundou. Cez deň som stránku aktualizoval a v noci mi nedali spávať vaše príspevky v Message Boarde. Posledné dva roky som bojoval s pocitom, prečo by som mal prevádzkovať stránku, ktorá mi berie čas, občas spôsobuje problémy a nedá mi ani najesť. Otázku či ďalej prevádzkovať stránku som si položil za posledné dva roky asi každý deň.

Žiaľ situácia je taká, že hobby prerástlo do zamestnania, ale ako človek, ktorý sa chce postarať o seba a rodinu si musím zvoliť priority a cestu, ktorou môže ďalej ísť tak, aby sám bol spokojný. V živote chcem toho ešte veľa dosiahnuť a chcem napredovať. Preto veci, pri ktorých sa nedá napredovať, alebo človeka držia na jednom mieste, je potrebné opustiť. Opustiť také niečo ako je alebo bolo Kanoe.sk je jedno z ťažších, možno aj najťažších, rozhodnutí.

Stránka Kanoe.sk už nie je a ani nebude aktualizovaná ako kedysi, keď ešte canoe.sk bolo v plienkach, keď neexistoval mediálny manažér SZRK, keď rýchlosť internetového pripojenia nedosahovala zďaleka čísla, ktoré dosahuje teraz. Prístupné ostanú všetky doterajšie sekcie a informácie avšak nebudú aktualizované, alebo budú aktualizované čiastočne.

Na tomto mieste chcem poďakovať všetkým, ktorí stránku Kanoe.sk podporovali, prispievali, navštevovali a čerpali z nej všetko čo sa dalo, všetkým, ktorí tvoria obsah stránky kanoe.sk či už ako písaný text, fotografia, alebo video.

Ďakujem všetkým.
Rado Oršula.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Ďakujeme...“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.