Časový rozpis ME v rýchlostnej kanoistike - Miláno 15. - 18. mája

15. mája (štvrtok):

SITA, zs;kj;mj | 08.05.2008 22:07:27

9.30 - rozjazdy K1 ženy na 1000 m, 9.50 - rozjazdy C1 na 1000 m (Marián Ostrčil), 10.10 - rozjazdy K1 mužov na 1000 m (Róbert Erban), 10.50 - rozjazdy C2 na 1000 m (Ľubomír Hagara, Daniel Biksadský), 11.10 - rozjazdy K2 mužov na 1000 m (Peter Gelle, Martin Jankovec), 12.05 - rozjazdy K4 ženy na 500 m, 12.15 - rozjazdy K4 muži na 500 m (Michal a Richard Riszdorferovci, Erik Vlček, Juraj Tarr)

16.00 - rozjazdy K1 ženy na 500 m (Ivana Kmeťová), 16.15 - rozjazdy C1 na 500 m (Marián Ostrčil), 16.30 - rozjazdy K1 muži na 500 m (Andrej Wiebauer), 16.50 - rozjazdy K2 žien na 500 m (Ivana Kmeťová, Martina Kohlová), 17.05 - rozjazdy C2 na 500 m (Ľubomír Hagara, Daniel Biksadský), 17.15 - rozjazdy K2 muži na 500 m (Zoltán Tóth, Gabriel Jakubík), 18.15 - rozjazdy K4 muži na 1000 m (Michal a Richard Riszdorferovci, Erik Vlček, Juraj

16. mája (piatok):

11.35 - semifinále K1 ženy na 1000 m, 11.42 - semifinále C1 na 1000 m, 11.49 - semifinále K1 muži na 1000 m, 12.10 - semifinále C2 na 1000 m, 12.17 - semifinále K2 muži na 1000 m, 13.10 - semifinále K4 ženy na 500 m, 13.15 - semifinále K4 muži na 500 m

16.05 - semifinále K1 ženy na 500 m, 16.17 - semifinále C1 na 500 m, 16.29 - semifinále K1 muži na 500 m, 16.47 - semifinále K2 ženy na 500 m, 16.59 - semifinále C2 na 500 m, 17.05 - semifinále K2 muži na 500 m, 17.55 - semifinále K4 muži na 1000 m

17. mája (sobota):

10.35 - finále K1 ženy na 1000 m, 10.42 - finále C1 na 1000 m, 10.57 - finále K1 muži na 1000 m, 11.12 - finále K2 ženy na 1000 m, 11.27 - finále C2 na 1000 m, 11.42 - finále K2 muži na 1000 m, 11.57 - finále C4 na 1000 m, 12.12 - finále K4 ženy na 500 m, 12.27 - finále K4 muži na 500 m

14.00 - rozjazdy K1 ženy na 200 m, 14.15 - rozjazdy C1 na 200 m, 14.25 - rozjazdy K1 muži na 200 m, 14.35 - rozjazdy K2 ženy na 200 m (Ivana Kmeťová, Martina Kohlová), 14.45 rozjazdy C2 na 200 m, 14.55 - rozjazdy K2 muži na 200 m, 15.10 - rozjazdy K4 ženy na 200 m, 15.20 - rozjazdy K4 muži na 200 m (Erik Noskovič, Pavol Maťaš, Andrej Wiebauer, Tomáš Martinek), 16.05 - semifinále K1 ženy na 200 m, 16.15 - semifinále C1 na 200 m, 16.20 - semifinále K1 muži na 200 m, 16.25 - semifinále K2 ženy na 200 m, 16.30 - semifinále C2 na 200 m, 16.35 - semifinále K2 muži na 200 m, 16.45 - semifinále K4 ženy na 200 m, 16.50 - semifinále K4 muži na 200 m

18. mája (nedeľa):

10.35 - finále K1 ženy na 500 m, 10.42 - finále C1 na 500 m, 10.57 - finále K1 muži na 500 m, 11.12 - finále K2 ženy na 500 m, 11.27 - finále C2 na 500 m, 11.42 - finále K2 muži na 500 m, 11.57 - finále C4 na 500 m, 12.12 - finále K4 ženy na 1000 m, 12.27 - finále K4 muži na 1000 m

15.05 - finále K1 ženy na 200 m, 15.10 - finále C1 na 200 m, 15-25 - finále K1 muži na 200 m, 15.40 - finále K2 ženy na 200 m, 15.55 - finále C2 na 200 m, 16.10 - finále K2 muži na 200 m, 16.25 - finále K4 ženy na 200 m, 16.40 - finále C4 na 500 m, 16.55 - finále K4 muži na 200 m



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Časový rozpis ME v rýchlostnej kanoistike - Miláno 15. - 18. mája“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
17.10.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra