Boris Bergendi o Poznani a MSR v Slovenskom rozhlase.

Boris Bergendi v Slovenskom rozhlase.

www.rozhlas.sk | 20.07.2009 13:55:26

Zostrihaný zvukový záznam.

Diskusia k článku:

Anonym

Pocuvaj ty anonym vyberaj si slova to co bude do odletu do toho ta vobec nic,to je ich robota ale ked si tak mudry tak si to chod vyskusat.Radsej sa staraj o svoje veci a nie o veci druhych ti co idu na MS do Canad y vedia svoju robotu.Myslis si,ze keby startovali vsetci na MSR tak by bolo viac kajakarov a kanoistov na Slovensku?tak sa mylis tu niekde inde je problem radsej by si mal takto bojovat o to aby sme tu mali najprv normalne podmienky a jeden regulerny kanal na preteky a krk dam na to,ze hned to bude mat inu uroven na Slovensku abudes mat aj ty radost lebo vsetci spickovy pretekari radi pojdu pretekat na regulernu drahu.Dohovoril som ty Nacelnik Cierneho kmena

srbko

čaute

Anonym

Takže čím menšia konkurencia na slovenskom šampionáte, tým väčšia šanca pre tých ostatných.Ako sa doterajšie úspechy našich špičiek prejavili na kvalite a šírke základne na Slovensku? Ako pritiahnu mládež k vode? Svojou neprítomniosťou? Asi sa treba obzrieť pár rokov späť a porovnávať. Niet inej odpovede len, tá, že nielen voda tečie smerom nadol. Už len jednu otázočku, aký je program na nasledovné dni do odletu na MS? To už do vody ani nepáchnu? Dohovoril som, howgh.

P.S Gratulujem vopred všetkým zúčastneným a víťazom.

Anonym

Netreba sa zamyslat,chlapci aspon dosli niektory ani nedosli ale ani to by nebol problem ale o 10 dni odchadza cela reprezentacia na MS do kanadskeho Darthmoundu a podla mna vsetci chceme aby tam urobili pre nasu malu skromnu krajinu super vysledok a potom a ta zakladna sa bude rozsirovat,ver te a uz by bolo dobre keby sa nie len kritizovala a hadzalo na hlavu tym co robia vysledky aby vzdy len oni a oni vsak su aj iny treba dat sancu vsetkym a hlavne kritikou sa nic nevyriesi viacej si pomahajme a vsetko pojde spravnou cestou!!!!

Anonym

Raz ročne sú Majstrovstvá SR, no nie som si istý, či pre všetkých sú aj vhodné pre svoj štart. Nechcem byť kritikom našej špičky, no napr. jeden jediný štart K4 muži na 200 m je toho dôkazom. Čo je príčinou tohto stavu? Skúsme sa nad tým zamyslieť. Takto sa úroveň ani základňa nezvyšuje.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2022
1. KOM
100,0%
1 410,50
2. NOV
64,5%
909,50
3. TTS
54,2%
764,50
4. UKB
53,8%
758,50
5. PIE
46,7%
658,00
Nedávne a najbližšie podujatia
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.