Blaho spokojný s tým, že všetci zostali v hre.

Komentár trénera Pavla Blaha.

SITA, ds, zs | 23.08.2004 23:14:43

Komentár reprezentačného trénera rýchlostných kanoistov SR Pavla Blaha po pondelkových rozjazdách na olympijských hrách v Aténach:

Pavel Blaho: "V hre zostali všetky naše lode, čo je základ. Káštvorka je vo finále, s čím sme počítali, ale na druhej strane úloha favorita nie je nikdy jednoduchá. Teraz je podstatné, že chlapci majú do piatka voľno a môžu sa pokojne pripravovať podľa zaužívaného modelu. K úvodným rozjazdám sa ťažko vyjadruje, ale zdá sa mi, že tá druhá bola náročnejšia. Boli tam Maďari, Nemci a Bielorusi, ktorí takmer počas celej trate viedli. Naši boli trochu nervózni, ale to je na takejto súťaži úplne normálne. Boli už aj viac. Zvyšné naše lode sú v semifinále, čo je v poriadku, ale odteraz to bude už len ťažšie. Cédvojka zostala trochu vzadu, ale tam je základ správne ukormidlovanie lode, ale pri takomto vetre a vlnách sa tá loď ťažko kormidluje. Už pred odchodom na olympijské hry som povedal, že budem spokojný, ak budú všetky lode s výnimkou K4, od ktorej očakávame medailu, bojovať na hrane finále. Všetky jazdy našich mám nasnímané vlastnou kamerou, spolu s pretekármi si to potom pustíme a dôkladne rozanalyzujeme. Možnosť nahrávať si jednotlivé jazdy sme mali aj od organizátorov, ale ja mám vlastnú kameru, lebo si našich môžem nasnímať z uhla, respektíve v takej fáze, ako to ja potrebujem."

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Blaho spokojný s tým, že všetci zostali v hre.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.