Autogramiáda našich medailistov z Majstrovstiev Európy.

Slovenský zväz rýchlostnej kanoistiky organizuje počas Nováckej 500vky.

SZRK, bb | 07.07.2009 10:05:45

Autogramiáda našich medailistov z Majstrovstiev Európy (Martina Kohlová, Ivana Kmeťová, Michal Riszdorfer, Richard Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Tarr), sa uskutoční na mieste vyhlasovania výsledkov, v sobotu 11.7. v obedňajších hodinách. Presný čas autogramiády bude zverejnený v časovom rozpise pretekov.

Diskusia k článku:

Anonym

Zatial najlepsim vysledkom na MEJ a U23 bol vykon Mateja Rusnaka na C1 1000 kde obsadil vynikajuce 5. miesto.V K2 muzi Beno - Mikles a v K1 zeny na 1000 m S.Samkova skoncili obe posadky v B - finale na 7. mieste celkovo 16 priecka

Anonym

V nedelnajsich finalovych jazdach na MEJ v Poznani na 500 m trati sa nam predstavia vsetky tri K4 a Juraj Orsula na C1

dusan

dobre sa citaju prispevky o dobrej organizacii pretekov v Novakoch.o to viac ze som jeden z nich.samozrejme ze na novotach ma svoj rukopis prave radko.hlavne co sa jedna veci cez pocitac,internet,sledovania televizora v bufete a ine.no a my sa zase zaoberame technickym zabespecenim trate a veci okolo toho.sme tam partia ludi ,co funguje uz peknych par rokov a dufam ,ze nam to este dlho vydrzi.kiez by to fungovalo tak vsade.prajem to vsetkym.

BMX-kar

Anonym zo dňa 13.07.2009 14:05:53, ja nie som ani kajakár, ani Boris... prečo si to myslíš?

Roman

Takisto musím pochváliť organizátorov. Už dlhšie sledujem, že každý pretek v Novákoch je na skutočne vysokej profesionálnej úrovni. Držím palce aj v ďalších ročníkoch.

Rado Oršula

Chcem sa poďakovať Durovi za slová, ktoré sem napísal. Som veľmi rád, že sa nájdu ľudia, ktorí vedia aj pochváliť a oceniť snahu. Samozrejme v Novákoch sa snažíme vždy spraviť všetko čo je v našich silách aby všetko fungovalo na 100%. Každý rok sa pokúšame pre vás pripraviť stále niečo nové. Dúfame, že sa nám bude ešte veľmi dlho dariť.

Ešte raz v mene všetkých ľudí ktorí pre vás pripravovali Novácku päťstovku ďakujem tebe a taktiež aj každému jednému pretekárovi, ktorí sa zúčastnil a bojoval o akúkoľvek pozíciu, ktorá ho tešila. Už teraz sa tešíme na vás v 2010.

Duro

Touto cestou by som chcel pochvalit Novacanov za perfektnu organizaciu pretekov.Na Slovenske pomeri si myslim ze organizatori urobili maximum a vsetko potrebne fungovalo tak ako ma a hlavne na cas.To znamena od bojkarov,casomieru,camp,bufety,toalety,kose,vysledky,nastenka,tech.cata ,zachranari a hlavne od zaciatku sli preteky podla casoveho harmonogramu comu samozrejme v neposlednom rade prispelo aj dobre pocasie.Ja viem ze nie vsetky kluby maju tolko dobrovolnikov na vypomahanie pri pretekoch ale mohli by si zobrat priklad z N - 500 ze ako by to malo vyzerat aby sme sa tam vsetci citili prijemne a tesili sa aj na dalsi rocnik.....

Anonym

uplne suhlasim s Ivanom,co tu pisal,spinavost proste!!!!!

Anonym

Kajakár a BMX-kár majú rovnaký rukopis, je to tak, Boris?

Anonym

musim pochvalit novacanov,ze boli dobry bojkari:)

Anonym

to sa dalo cakat ze to je kajakar a nie kanoista. ;)

Anonym

"kajakar" bude asi socialistický funkcionárik =), čo keby radšej odišli tí ktorí likvidujú slovenskú kanoistiku??? hm? Good bye Lenin

Anonym

V odpovedi "kajakára" som videl trafenú hus a vnuka V.I.Lenina.

Anonym

Cez víkend som odprevadil syna na Novácku 500ku, a trošku som bol sklamaný, keď som počul správu o nominácii na ME juniorov. Ako je to možné, že dievčatá ktoré mali 1. miesto, boli nominované iba v jednom disciplíne, a dievčatá, ktoré nevyhrali ani jednu disciplínu, dostali viac možností, hoci po Zvolene mali radosť, že môžu ísť aspoň K4. Ako chceme takto vychovávať mládež? Ĺudia, ktorí nevedia dodržiavať férovú hru, nemajú čo hľadať vo vedení zväzu.

Ivan

Anonym

arena o kanoistike http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/arena/

Anonym

Kedy išli muži v Komárne 5kilák? V TN to bolo pekné, veru

Anonym

Zaregistroval vôbec aspoň jeden pretekár v kategórii muži K1, že v rámci Nováckej 500-ky okrem tradičnej vzdialenosti 200 a 500 m je i nová kategória 5 000 m ? Alebo nik nie je ochotný a schopný absolvovať túto vzdialenosť? V Komárne i Trenčíne to boli ozaj zaujímavé preteky. Skúste sa dohlásiť, to isté platí i pre ženy K1.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
512,50
2. ŠAM
61,8%
316,50
3. PIE
56,7%
290,50
4. NOV
54,0%
276,50
5. ŠKP
42,9%
220,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.