56. ročník Trenčianskej regaty - súhrn

Súhrn víkendových výsledkov na 56. ročníku Trenčianskej regaty - V. kola Slovenského pohára v rýchlostnej kanoistike:

SITA, mg;ru | 01.07.2012 17:13:09

SOBOTA:

MUŽI:

K1 200 m: 1. Miroslav Zaťko (Dukla Trenčín) 37,032 s, 2. Ľubomír Beňo (Dukla Trenčín) +0,750, 3. Tomáš Martínek (Dukla Trenčín) +1,093

C1 200 m: 1. Ľubomír Hagara (Dukla Trenčín) 43,172, 2. Anton Grassl (KKK Komárno) +0,703, 3. Rastislav Kohút (Dukla Trenčín) +0,890

K2 200 m: 1. Ľubomír Beňo, Tomáš Martínek (Dukla Trenčín) 32,782, 2. Martin Vajda, Branislav Pikna (Tatran Karlova Ves Bratislava / Slávia UK Bratislava) +0,671, 3. Miroslav Zaťko, Andrej Klučár (Dukla Trenčín) +0,828

C2 200 m: 1. Csaba Orosz, Vincent Farkaš (KCK Šamorín) 41,843, 2. Juraj Oršula, Miroslav Baránek (KRK Nováky) +1,828, 3. Matej Rusnák, Rastislav Kohút (Dukla Trenčín) +3,297

ŽENY:

K1 200 m: 1. Ivana Kmeťová (ŠKP Bratislava) 43,062, 2. Martina Kohlová (ŠKP Bratislava) +0,359, 3. Simona Šamková (Sĺňava Pieštany) +2,59

K2 200 m: 1. Martina Kohlová, Ivana Kmeťová (ŠKP Bratislava) 39,922, 2. Zdena Liptáková, Karin Matejková (Športové gymnázium Trenčín) +7,547

C1 200 m: 1. Magda Stany (SK Morava Kojetín) 1:06,641 min, 2. Barbora Benková (ŠK Kajak) +7,843, 3. Nina Pálešová (Športové gymnázium Trenčín) +12,79

JUNIORI:

K1 200 m: 1. Balász Lőrincz (KKK Komárno) 37,391

C1 200 m: 1. Roland Fekete (KCK Šamorín) 47,000

K2 200 m: 1. Balázs Lőrincz, Oliver Mikuš (KKK Komárno / Športové gymnázium Trenčín) 36,141

C2 200 m: 1. Dávid Tarcsi, Roland Fekete (KCK Šamorín) 43,828

JUNIORKY:

K2: 1. Patrícia Drienovská, Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 46,000

K1: 1. Patrícia Drienovská (KRK Nováky) 48,531

NEDEĽA:

MUŽI:

K1 6000 m: 1. Filip Petrla (Slávia UK Bratislava) 23:18,609 min, 2. Maroš Dvorský (Slávia UK Bratislava) +3,125 s, 3. Ladislav Broczky (KKK Komárno) +17,250

C1 6000 m: 1. Matej Rusnák (Dukla Trenčín) 26:55,313, 2. Daniel Biksadský (ŠKP Bratislava) +1,578 s, 3. Michal Cabadaj (ŠKP Bratislava) +3:16,312 min

ŽENY:

K1 4000 m: 1. Martina Kohlová (ŠKP Bratislava) 16:30,109, 2. Ivana Kmeťová (ŠKP Bratislava) +11,469, 3. Dana Ivanovová (Slávia UK Bratislava) +13,422

C1 4000 m: 1. Magda Stany (SK Morava Kojetín) 25:18,734, 2. Barbora Benková (ŠK Kajak) +2:17,813, 3. Hana Mikéciová (ŠK Kajak) +6:08,219

JUNIORI:

K1 6000 m: 1. Denis Myšák (KRK Nováky) 23:42,218

C1 6000 m: 1. Michal Ďuriš (KRK Nováky) 27:53,891

JUNIORKY:

K1 4000 m: 1. Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 17:55,344



Diskusia k článku:

Anonym

Trenčianska regata skončila a nasledujúci víkend sa uvidíme v Novákoch na "500"-ke. Tnento názov však trochu zavádza, už asi tretí rok sa idú aj dlhé trate. Asi si to viacerí nestihli vštepiť do pamäte, pretože v kolonke dlhé trate nie sú zatial žiadne prihlášky. Takže sa prihláste na štarty 2000 a 5000m. pekný slnečný deň :-)

Anonym

FESTIVAL DIVOKEJ VODY 2012 14. - 15. júl

http://www.divokavoda.sk/aktivity-sport/podujatia-2012/festival-divokej-vody/

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MSR M SR v ťahaní na trenažéri
02.02.2019 | Bratislava, NC Avion (pri Sport Direct)
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra