Informácie | SP: mládež, dospelí, veteráni, celkom, jednotlivci
Časový harmonogram:
(počet štartov: 138)
č.l.kat.dĺžkavek. sk.typčasrozpisvýsledkypostupový kľúč
11.07.2009 (sobota)
 Porada podujatia09:00
1K1500mkadetiR110:30rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
2K1500mkadetiR210:33rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
3K1500mkadetiR310:36rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
4K1500mmužiR110:39rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
5K1500mmužiR210:42rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
6K2500mchlapci 13+14R110:48rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
7K2500mchlapci 13+14R210:51rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
8K1500mjunioriR110:54rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
9K1500mjunioriR210:57rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
10K1500mjunioriR311:00rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
11K1500mveterániR111:03rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do FA ostatní do FB
12K1500mveterániR211:06rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do FA ostatní do FB
13K1500mjuniorkyR111:12rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
14K1500mjuniorkyR211:15rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
15K2500mkadetiR111:18rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
16K2500mkadetiR211:21rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
17K1500mkadetkyR111:24rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
18K1500mkadetkyR211:27rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
19K2500mmužiR111:33rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
20K2500mmužiR211:36rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
21K1500mchlapci 13R111:39rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
22K1500mchlapci 13R211:42rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
23K1500mchlapci 13R311:45rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
24K1500mchlapci 14R111:51rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
25K1500mchlapci 14R211:54rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
26K2500mjunioriR111:57rozpisvýsledkyZrušené! V čase F!
27K2500mjunioriR212:00rozpisvýsledkyZrušené! V čase F!
28K1500mkadetiM112:10rozpisvýsledky1.-3. do F
29K1500mkadetiM212:13rozpisvýsledky1.-3. do F
30K1500mkadetkyM12:16rozpisvýsledky1.-3. do F
31K1500mmužiM12:19rozpisvýsledky1.-3. do F
32K1500mchlapci 13M112:30rozpisvýsledky1.-3. do F
33K1500mchlapci 13M212:33rozpisvýsledky1.-3. do F
34K1500mjunioriM112:36rozpisvýsledky1.-3. do F
35K1500mjunioriM212:39rozpisvýsledky1.-3. do F
36K22000mdievčatá 11+1212:49rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
37K12000mchlapci 1212:51rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
38K12000mchlapci 1112:53rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
39K12000mchlapci 913:13rozpisvýsledkyNeklasifikovaná jazda!
40K12000mchlapci 1013:13rozpisvýsledky
41K12000mdievčatá 913:15rozpisvýsledkyZrušené!
42K12000mdievčatá 1013:15rozpisvýsledky
43K4500mkluby 11-18F13:35rozpisvýsledkyJazda nehodnotená do SP!
44K1500mmužiF15:00rozpisvýsledky
45C1500mmužiF15:04rozpisvýsledky
46K1500mženyF15:08rozpisvýsledky
47K1500mveteráni IF15:12rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
48K1500mveteráni IIF15:16rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
49K1500mveteráni IIIF15:20rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
50K2500mchlapci 13+14F15:24rozpisvýsledky
51C2500mchlapci 13+14F15:28rozpisvýsledky
52K1500mdievčatá 14F15:32rozpisvýsledky
53K1500mdievčatá 13F15:36rozpisvýsledky
 I. Vyhlasovanie víťazov.15:40 dospelí a veteráni
 Autogramiáda účastníkov ME.15:45
54K1500mkadetiF15:50rozpisvýsledky
55C1500mkadetiF15:54rozpisvýsledky
56K2500mkadetkyF15:58rozpisvýsledky
57K1500mjunioriF16:02rozpisvýsledky
58C1500mjunioriF16:06rozpisvýsledky
59K2500mjuniorkyF16:10rozpisvýsledky
60K2500mmužiF16:18rozpisvýsledky
61C2500mmužiF16:22rozpisvýsledky
62K2500mženyF16:26rozpisvýsledky
63K2500mveteráni IF16:30rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
64K2500mveteráni IIF16:34rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
66K1500mchlapci 13F16:42rozpisvýsledky
67C1500mchlapci 13F16:46rozpisvýsledky
68K2500mdievčatá 13+14F16:54rozpisvýsledky
69K1500mchlapci 14F16:58rozpisvýsledky
70C1500mchlapci 14F17:02rozpisvýsledky
71K2500mkadetiF17:06rozpisvýsledky
72C2500mkadetiF17:10rozpisvýsledky
73K1500mkadetkyF17:14rozpisvýsledky
74K2500mjunioriF17:18rozpisvýsledky
75C2500mjunioriF17:22rozpisvýsledky
76K1500mjuniorkyF17:26rozpisvýsledky
77K15000mmuži17:37rozpisvýsledky
78K15000mženy17:37rozpisvýsledky
 II. Vyhlasovanie víťazov.18:15
12.07.2009 (nedeľa)
79K22000mchlapci 11+1209:00rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
80K12000mdievčatá 1209:02rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
81K12000mdievčatá 1109:04rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
82K22000mchlapci 13+1409:25rozpisvýsledky
83K12000mchlapci 1409:27rozpisvýsledky
84K12000mchlapci 1309:29rozpisvýsledky
85C22000mchlapci 13+1409:50rozpisvýsledkyZrušené!
86C12000mchlapci 1409:52rozpisvýsledky
87C12000mchlapci 1309:54rozpisvýsledky
88K22000mdievčatá 13+1410:15rozpisvýsledky
89K12000mdievčatá 1410:17rozpisvýsledky
90K12000mdievčatá 1310:19rozpisvýsledky
91K12000mchlapci 910:40rozpisvýsledkyNeklasifikovaná jazda!
92K12000mchlapci 1010:40rozpisvýsledky
93K12000mdievčatá 910:42rozpisvýsledkyZrušené!
94K12000mdievčatá 1010:42rozpisvýsledky
95K1200mjunioriR111:13rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
96K1200mjunioriR211:16rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
97K1200mjunioriR311:19rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
98K1200mjuniorkyR111:22rozpisvýsledkyZrušené! V čase F!
99K1200mjuniorkyR211:25rozpisvýsledkyZrušené! V čase F!
100K1200mkadetiR111:31rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
101K1200mkadetiR211:34rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
102K1200mkadetiR311:37rozpisvýsledky1. do F, 2.-7. do M
103K1200mmužiR111:40rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
104K1200mmužiR211:43rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
107K2200mjunioriR111:55rozpisvýsledkyZrušené! V čase F!
108K2200mjunioriR211:58rozpisvýsledkyZrušené! V čase F!
109K1200mkadetkyR112:01rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
110K1200mkadetkyR212:04rozpisvýsledky1.-3. do F, 4.-7. + 1 N.Č. do M
111K2200mkadetiR112:07rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
112K2200mkadetiR212:10rozpisvýsledky1.-3. + 3 N.Č. do F
113K1200mmužiM12:25rozpisvýsledky1.-3. do F
114K1200mjunioriM112:28rozpisvýsledky1.-3. do F
115K1200mjunioriM212:31rozpisvýsledky1.-3. do F
116K1200mkadetkyM12:34rozpisvýsledky1.-3. do F
117K1200mkadetiM112:37rozpisvýsledky1.-3. do F
118K1200mkadetiM212:40rozpisvýsledky1.-3. do F
119K1200mveteráni I13:30rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
120K1200mveteráni IIF13:33rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
121K1200mveteráni IIIF13:36rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
122K1200mmužiF13:39rozpisvýsledky
123C1200mmužiF13:42rozpisvýsledky
124K1200mženyF13:45rozpisvýsledky
125K1200mkadetiF13:51rozpisvýsledky
126C1200mkadetiF13:54rozpisvýsledky
127K2200mkadetkyF13:57rozpisvýsledky
128K1200mjunioriF14:00rozpisvýsledky
129C1200mjunioriF14:03rozpisvýsledky
130K2200mjuniorkyF14:06rozpisvýsledky
131K2200mveteráni IF14:12rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
132K2200mveteráni IIF14:15rozpisvýsledkyMajstrovstvá SR!
134K2200mmužiF14:21rozpisvýsledky
135C2200mmužiF14:24rozpisvýsledky
136K2200mženyF14:27rozpisvýsledky
137K2200mkadetiF14:33rozpisvýsledky
138C2200mkadetiF14:36rozpisvýsledky
139K1200mkadetkyF14:39rozpisvýsledky
140K2200mjunioriF14:42rozpisvýsledky
141C2200mjunioriF14:45rozpisvýsledky
142K1200mjuniorkyF14:48rozpisvýsledky
 III. Vyhlasovanie víťazov.15:20
Novácka 500vka, 37. ročník, NovákyKanoe.sk TiMing