International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
124 | K1 jun. men | 3000m | 25.05.2008 14:49:49 |
1 | 33 | 254 | Tomicevic Marko (18) | SRB | 0:13:06,578 | |
2 | 20 | 333 | Havel Daniel (17) | CZE | 0:13:24,391 | +0:00:17,813 |
3 | 14 | 290 | Rosolski Rafal (17) | POL | 0:13:45,406 | +0:00:38,828 |
4 | 19 | 221 | Michaud Loic (18) | FRA | 0:13:53,078 | +0:00:46,500 |
5 | 18 | 330 | Lněnička Jan (18) | CZE | 0:14:04,984 | +0:00:58,406 |
6 | 21 | 112 | Král Radim (18) | SVK | 0:14:06,531 | +0:00:59,953 |
7 | 4 | 326 | Kusovský Lukáš (17) | CZE | 0:14:12,750 | +0:01:06,172 |
8 | 28 | 124 | Krajčovič Marek (16) | SVK | 0:14:14,938 | +0:01:08,360 |
9 | 17 | 123 | Petruš Michal (17) | SVK | 0:14:19,656 | +0:01:13,078 |
10 | 26 | 280 | Erlich Guy (17) | ISR | 0:14:24,016 | +0:01:17,438 |
11 | 25 | 218 | Kettani Latu Tom (18) | FRA | 0:14:25,547 | +0:01:18,969 |
12 | 12 | 332 | Richter Martin (17) | CZE | 0:14:26,031 | +0:01:19,453 |
13 | 29 | 178 | Moskov Petko (17) | BUL | 0:14:26,766 | +0:01:20,188 |
14 | 23 | 176 | Tersiev Kristian (18) | BUL | 0:14:35,141 | +0:01:28,563 |
15 | 13 | 278 | Komarovski Jakob (18) | ISR | 0:14:36,531 | +0:01:29,953 |
16 | 22 | 334 | Kuthan Jan (17) | CZE | 0:14:48,047 | +0:01:41,469 |
17 | 7 | 122 | Bečka Ondrej (17) | SVK | 0:14:50,891 | +0:01:44,313 |
18 | 24 | 186 | Yanagimoto Kazuma (18) | JPN | 0:15:02,531 | +0:01:55,953 |
19 | 11 | 281 | Makmal Nitzan (17) | ISR | 0:15:10,391 | +0:02:03,813 |
20 | 30 | 208 | Petrov Maksim (18) | EST | 0:15:19,000 | +0:02:12,422 |
21 | 31 | 191 | Tamura Mitsuru (18) | JPN | 0:15:20,625 | +0:02:14,047 |
22 | 5 | 210 | Borissov Juri (18) | EST | 0:15:28,172 | +0:02:21,594 |
23 | 3 | 331 | Fasner Tomáš (18) | CZE | 0:15:32,219 | +0:02:25,641 |
24 | 16 | 187 | Miyata Yusuke (17) | JPN | 0:15:32,375 | +0:02:25,797 |
25 | 32 | 209 | Körge Karl-Erik (17) | EST | 0:16:07,891 | +0:03:01,313 |
26 | 10 | 327 | Klap Jaroslav (18) | CZE | 0:16:37,625 | +0:03:31,047 |
27 | 9 | 219 | Legrand Valentin (18) | FRA | 0:17:19,172 | +0:04:12,594 |
6 | 328 | Hes Lukáš (18) | CZE | not end | ||
15 | 222 | Candy Jeremy (18) | FRA | not end | ||
27 | 301 | Grabowiecki Mateusz (17) | POL | not end | ||
37 | 234 | Stanistean Dorin (18) | ROM | not end | ||
8 | 329 | Havelka Václav (18) | CZE | not start | ||
34 | 232 | Mitrea Ionut (18) | ROM | not start | ||
35 | 238 | Lupu George (17) | ROM | not start | ||
36 | 236 | Panait Romeo (17) | ROM | not start |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
3 | K1 | 1000m | jun. men | H1 | 14:44 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
4 | K1 | 1000m | jun. men | H2 | 14:51 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
5 | K1 | 1000m | jun. men | H3 | 14:58 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
6 | K1 | 1000m | jun. men | H4 | 15:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
15 | K2 | 1000m | jun. men | H1 | 16:15 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
16 | K2 | 1000m | jun. men | H2 | 16:22 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
22 | K1 | 1000m | jun. men | SF1 | 17:24 | st. list | results | 1.-3. to F |
23 | K1 | 1000m | jun. men | SF2 | 17:31 | st. list | results | 1.-3. to F |
24 | K1 | 1000m | jun. men | SF3 | 17:38 | st. list | results | 1.-3. to F |
29 | K2 | 1000m | jun. men | SF | 18:30 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
30 | K1 | 500m | jun. men | H1 | 08:00 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
31 | K1 | 500m | jun. men | H2 | 08:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
32 | K1 | 500m | jun. men | H3 | 08:10 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
33 | K1 | 500m | jun. men | H4 | 08:15 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
45 | K2 | 500m | jun. men | H1 | 09:15 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
46 | K2 | 500m | jun. men | H2 | 09:20 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
47 | K2 | 500m | jun. men | H3 | 09:25 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
55 | K4 | 500m | jun. men | H1 | 10:05 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
56 | K4 | 500m | jun. men | H2 | 10:10 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
59 | K1 | 500m | jun. men | SF1 | 11:00 | st. list | results | 1.-3. to F |
60 | K1 | 500m | jun. men | SF2 | 11:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
61 | K1 | 500m | jun. men | SF3 | 11:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
68 | K2 | 500m | jun. men | SF1 | 12:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
69 | K2 | 500m | jun. men | SF2 | 12:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
73 | K1 | 1000m | jun. men | F | 14:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:46 | K1 1000m jun. men | ||||||
82 | K2 | 1000m | jun. men | F | 16:04 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:19 | K2 1000m jun. men | ||||||
90 | K4 | 1000m | jun. men | F | 17:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:45 | K4 1000m jun. men | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
97 | K1 | 500m | jun. men | F | 08:24 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:34 | K1 500m jun. men | ||||||
106 | K2 | 500m | jun. men | F | 09:36 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:46 | K2 500m jun. men | ||||||
115 | K4 | 500m | jun. men | F | 10:50 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:02 | K4 500m jun. men | ||||||
124 | K1 | 3000m | jun. men | 14:45 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:15 | K1 3000m jun. men |
Vygenerované 25.05.2008 23:03:04 |