International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
118 | K4 men U23 | 500m | F | 25.05.2008 11:17:40 |
1 | 2 | 262 | Linder Sebastian | GER | 0:01:19,937 |
260 | Rössler Marc | GER | |||
259 | Tabuev Dimitri | GER | |||
354 | Lohrnitz Charles | GER | |||
2 | 3 | 247 | Neagu Traian | ROM | 0:01:20,796 |
245 | Diba Valentin | ROM | +0:00:00,859 | ||
359 | Potgoranu Paul | ROM | |||
356 | Mada Bogdan | ROM | |||
3 | 4 | 135 | Jankovec Martin | SVK | 0:01:23,562 |
285 | Divinec Andrej | SVK | +0:00:03,625 | ||
136 | Maťáš Pavol | SVK | |||
134 | Beňo Ľubomír | SVK | |||
4 | 1 | 287 | Viszlay Boris | SVK | 0:01:27,250 |
137 | Mikleš Miloš | SVK | +0:00:07,313 | ||
286 | Kaňa Tomáš | SVK | |||
133 | Danko Juraj | SVK |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
13 | K1 | 1000m | men U23 | H1 | 15:54 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
14 | K1 | 1000m | men U23 | H2 | 16:01 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
48 | K1 | 500m | men U23 | H1 | 09:30 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
49 | K1 | 500m | men U23 | H2 | 09:35 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
50 | K1 | 500m | men U23 | H3 | 09:40 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
66 | K1 | 500m | men U23 | SF1 | 11:35 | st. list | results | 1.-3. to F |
67 | K1 | 500m | men U23 | SF2 | 11:40 | st. list | results | 1.-3. to F |
76 | K1 | 1000m | men U23 | F | 15:02 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 15:17 | K1 1000m men U23 | ||||||
85 | K2 | 1000m | men U23 | F | 16:35 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:50 | K2 1000m men U23 | ||||||
92 | K4 | 1000m | men U23 | F | 17:56 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 18:10 | K4 1000m men U23 | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
100 | K1 | 500m | men U23 | F | 08:48 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:58 | K1 500m men U23 | ||||||
109 | K2 | 500m | men U23 | F | 10:00 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 10:10 | K2 500m men U23 | ||||||
118 | K4 | 500m | men U23 | F | 11:16 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:28 | K4 500m men U23 |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:57 |