International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
115 | K4 jun. men | 500m | F | 25.05.2008 10:53:21 |
1 | 3 | 296 | Bleka Grzegorz (17) | POL | 0:01:21,968 |
297 | Grzes Mateusz (17) | POL | |||
290 | Rosolski Rafal (17) | POL | |||
288 | Janowicz Jacek (17) | POL | |||
2 | 4 | 291 | Szandarach Pawel (17) | POL | 0:01:22,937 |
289 | Pannellier Wojciech (18) | POL | +0:00:00,969 | ||
301 | Grabowiecki Mateusz (17) | POL | |||
302 | Tusien Krzysztof (18) | POL | |||
3 | 5 | 232 | Mitrea Ionut (18) | ROM | 0:01:23,515 |
236 | Panait Romeo (17) | ROM | +0:00:01,547 | ||
234 | Stanistean Dorin (18) | ROM | |||
238 | Lupu George (17) | ROM | |||
4 | 7 | 333 | Havel Daniel (17) | CZE | 0:01:24,015 |
326 | Kusovský Lukáš (17) | CZE | +0:00:02,047 | ||
331 | Fasner Tomáš (18) | CZE | |||
327 | Klap Jaroslav (18) | CZE | |||
5 | 6 | 219 | Legrand Valentin (18) | FRA | 0:01:25,906 |
222 | Candy Jeremy (18) | FRA | +0:00:03,938 | ||
225 | Bayle Pierrick (16) | FRA | |||
226 | Fournier Paul (15) | FRA | |||
6 | 8 | 170 | Wecht Alexander (16) | AUT | 0:01:27,015 |
169 | Franek Camilo (17) | AUT | +0:00:05,047 | ||
164 | Swoboda Markus Mendy (18) | AUT | |||
168 | Renz Philipp (17) | AUT | |||
7 | 2 | 110 | Baránek Juraj (18) | SVK | 0:01:27,172 |
113 | Mičo Miroslav (18) | SVK | +0:00:05,204 | ||
111 | Zaťko Miroslav (17) | SVK | |||
123 | Petruš Michal (17) | SVK | |||
8 | 1 | 272 | Babic Matia (17) | SLO | 0:01:29,328 |
273 | Gregoric Alan (17) | SLO | +0:00:07,360 | ||
274 | Blazevic Matej (18) | SLO | |||
275 | Suber Matjaz (18) | SLO | |||
9 | 9 | 114 | Goga Marián (16) | SVK | 0:01:40,281 |
124 | Krajčovič Marek (16) | SVK | +0:00:18,313 | ||
122 | Bečka Ondrej (17) | SVK | |||
112 | Král Radim (18) | SVK |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
3 | K1 | 1000m | jun. men | H1 | 14:44 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
4 | K1 | 1000m | jun. men | H2 | 14:51 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
5 | K1 | 1000m | jun. men | H3 | 14:58 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
6 | K1 | 1000m | jun. men | H4 | 15:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
15 | K2 | 1000m | jun. men | H1 | 16:15 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
16 | K2 | 1000m | jun. men | H2 | 16:22 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
22 | K1 | 1000m | jun. men | SF1 | 17:24 | st. list | results | 1.-3. to F |
23 | K1 | 1000m | jun. men | SF2 | 17:31 | st. list | results | 1.-3. to F |
24 | K1 | 1000m | jun. men | SF3 | 17:38 | st. list | results | 1.-3. to F |
29 | K2 | 1000m | jun. men | SF | 18:30 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
30 | K1 | 500m | jun. men | H1 | 08:00 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
31 | K1 | 500m | jun. men | H2 | 08:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
32 | K1 | 500m | jun. men | H3 | 08:10 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
33 | K1 | 500m | jun. men | H4 | 08:15 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
45 | K2 | 500m | jun. men | H1 | 09:15 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
46 | K2 | 500m | jun. men | H2 | 09:20 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
47 | K2 | 500m | jun. men | H3 | 09:25 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
55 | K4 | 500m | jun. men | H1 | 10:05 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
56 | K4 | 500m | jun. men | H2 | 10:10 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
59 | K1 | 500m | jun. men | SF1 | 11:00 | st. list | results | 1.-3. to F |
60 | K1 | 500m | jun. men | SF2 | 11:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
61 | K1 | 500m | jun. men | SF3 | 11:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
68 | K2 | 500m | jun. men | SF1 | 12:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
69 | K2 | 500m | jun. men | SF2 | 12:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
73 | K1 | 1000m | jun. men | F | 14:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:46 | K1 1000m jun. men | ||||||
82 | K2 | 1000m | jun. men | F | 16:04 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:19 | K2 1000m jun. men | ||||||
90 | K4 | 1000m | jun. men | F | 17:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:45 | K4 1000m jun. men | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
97 | K1 | 500m | jun. men | F | 08:24 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:34 | K1 500m jun. men | ||||||
106 | K2 | 500m | jun. men | F | 09:36 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:46 | K2 500m jun. men | ||||||
115 | K4 | 500m | jun. men | F | 10:50 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:02 | K4 500m jun. men | ||||||
124 | K1 | 3000m | jun. men | 14:45 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:15 | K1 3000m jun. men |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:55 |