International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
107 | C2 jun. men | 500m | F | 25.05.2008 09:42:58 |
1 | 4 | 243 | Lazar Silviu (18) | ROM | 0:01:43,922 |
242 | Ghitulescu George (18) | ROM | |||
2 | 8 | 343 | Spálenský Marek (17) | CZE | 0:01:45,500 |
348 | Drahokoupil Dan (18) | CZE | +0:00:01,578 | ||
3 | 3 | 126 | Oršula Juraj (17) | SVK | 0:01:45,656 |
132 | Zaťko Michal (18) | SVK | +0:00:01,734 | ||
4 | 5 | 306 | Kudla Michal (18) | POL | 0:01:46,453 |
310 | Wisniewski Piotr (17) | POL | +0:00:02,531 | ||
5 | 6 | 305 | Kowalski Kamil (17) | POL | 0:01:48,406 |
308 | Rogozinski Mateusz (18) | POL | +0:00:04,484 | ||
6 | 1 | 346 | Beneš Vojtěch (18) | CZE | 0:01:49,031 |
342 | Miškovský Radek (18) | CZE | +0:00:05,109 | ||
7 | 7 | 345 | Luňáček Jan (18) | CZE | 0:01:52,890 |
344 | Theodor Ondřej (18) | CZE | +0:00:08,968 | ||
8 | 2 | 230 | Bart Adrien (17) | FRA | 0:01:55,484 |
231 | Beugnet Romain (17) | FRA | +0:00:11,562 | ||
9 | 9 | 195 | Hashiki Kakeru (18) | JPN | 0:02:02,328 |
196 | Hashiki Suguru (18) | JPN | +0:00:18,406 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
7 | C1 | 1000m | jun. men | H1 | 15:12 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
8 | C1 | 1000m | jun. men | H2 | 15:19 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
9 | C1 | 1000m | jun. men | H3 | 15:26 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
17 | C2 | 1000m | jun. men | H1 | 16:29 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
18 | C2 | 1000m | jun. men | H2 | 16:36 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
25 | C1 | 1000m | jun. men | SF1 | 17:45 | st. list | results | 1.-3. to F |
26 | C1 | 1000m | jun. men | SF2 | 17:52 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
34 | C1 | 500m | jun. men | H1 | 08:20 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
35 | C1 | 500m | jun. men | H2 | 08:25 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
36 | C1 | 500m | jun. men | H3 | 08:30 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
51 | C2 | 500m | jun. men | H1 | 09:45 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
52 | C2 | 500m | jun. men | H2 | 09:50 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
62 | C1 | 500m | jun. men | SF1 | 11:15 | st. list | results | 1.-3. to F |
63 | C1 | 500m | jun. men | SF2 | 11:20 | st. list | results | 1.-3. to F |
74 | C1 | 1000m | jun. men | F | 14:37 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:51 | C1 1000m jun. men | ||||||
83 | C2 | 1000m | jun. men | F | 16:10 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:24 | C2 1000m jun. men | ||||||
91 | C4 | 1000m | jun. men | F | 17:37 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:50 | C4 1000m jun. men | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
98 | C1 | 500m | jun. men | F | 08:28 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:39 | C1 500m jun. men | ||||||
107 | C2 | 500m | jun. men | F | 09:40 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:51 | C2 500m jun. men | ||||||
116 | C4 | 500m | jun. men | F | 10:54 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:07 | C4 500m jun. men | ||||||
125 | C1 | 3000m | jun. men | 14:47 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:20 | C1 3000m jun. men |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:47 |