International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
84 | K2 jun. women | 1000m | F | 24.05.2008 16:20:00 |
1 | 3 | 341 | Krpatová Lucie (16) | CZE | 0:03:45,291 |
335 | Machová Monika (17) | CZE | |||
2 | 5 | 298 | Tracz Marta (17) | POL | 0:03:45,499 |
292 | Naja Karolina (18) | POL | +0:00:00,208 | ||
3 | 4 | 166 | Lehaci Ana Roxana (18) | AUT | 0:03:51,561 |
167 | Bachmayer Sabine (18) | AUT | +0:00:06,270 | ||
4 | 6 | 299 | Biercewicz Paulina (18) | POL | 0:03:53,153 |
300 | Androwska Dorota (18) | POL | +0:00:07,862 | ||
5 | 7 | 336 | Doktorová Andrea (18) | CZE | 0:03:54,588 |
337 | Ježová Jana (17) | CZE | +0:00:09,297 | ||
6 | 2 | 223 | Ramires Julie (17) | FRA | 0:03:55,687 |
224 | Schnee Lucille (17) | FRA | +0:00:10,396 | ||
7 | 1 | 125 | Moravčíková Barbora (18) | SVK | 0:03:59,253 |
117 | Minárová Ivana (18) | SVK | +0:00:13,962 | ||
8 | 8 | 239 | Braga Maria (18) | ROM | 0:04:01,426 |
237 | Berchiu Cristina (17) | ROM | +0:00:16,135 | ||
9 | 9 | 118 | Matejková Karin (17) | SVK | 0:04:04,900 |
119 | Beňová Bianka (17) | SVK | +0:00:19,609 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
10 | K1 | 1000m | jun. women | H1 | 15:33 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
11 | K1 | 1000m | jun. women | H2 | 15:40 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
12 | K1 | 1000m | jun. women | H3 | 15:47 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
19 | K2 | 1000m | jun. women | H1 | 16:50 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
20 | K2 | 1000m | jun. women | H2 | 16:57 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
27 | K1 | 1000m | jun. women | SF1 | 18:16 | st. list | results | 1.-3. to F |
28 | K1 | 1000m | jun. women | SF2 | 18:23 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
37 | K1 | 500m | jun. women | H1 | 08:35 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
38 | K1 | 500m | jun. women | H2 | 08:40 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
39 | K1 | 500m | jun. women | H3 | 08:45 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
53 | K2 | 500m | jun. women | H1 | 09:55 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
54 | K2 | 500m | jun. women | H2 | 10:00 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
64 | K1 | 500m | jun. women | SF1 | 11:25 | st. list | results | 1.-3. to F |
65 | K1 | 500m | jun. women | SF2 | 11:30 | st. list | results | 1.-3. to F |
75 | K1 | 1000m | jun. women | F | 14:43 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:56 | K1 1000m jun. women | ||||||
84 | K2 | 1000m | jun. women | F | 16:16 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:29 | K2 1000m jun. women | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
99 | K1 | 500m | jun. women | F | 08:32 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:44 | K1 500m jun. women | ||||||
108 | K2 | 500m | jun. women | F | 09:44 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:56 | K2 500m jun. women | ||||||
117 | K4 | 500m | jun. women | F | 10:58 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:12 | K4 500m jun. women | ||||||
126 | K1 | 3000m | jun. women | 14:49 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:25 | K1 3000m jun. women |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:23 |