International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
82 | K2 jun. men | 1000m | F | 24.05.2008 16:05:55 |
1 | 5 | 120 | Tóth Zoltán (18) | SVK | 0:03:16,903 |
121 | Jakubík Gabriel (18) | SVK | |||
2 | 4 | 288 | Janowicz Jacek (17) | POL | 0:03:19,130 |
289 | Pannellier Wojciech (18) | POL | +0:00:02,227 | ||
3 | 7 | 301 | Grabowiecki Mateusz (17) | POL | 0:03:21,550 |
302 | Tusien Krzysztof (18) | POL | +0:00:04,647 | ||
4 | 6 | 110 | Baránek Juraj (18) | SVK | 0:03:22,691 |
113 | Mičo Miroslav (18) | SVK | +0:00:05,788 | ||
5 | 2 | 333 | Havel Daniel (17) | CZE | 0:03:24,701 |
326 | Kusovský Lukáš (17) | CZE | +0:00:07,798 | ||
6 | 1 | 178 | Moskov Petko (17) | BUL | 0:03:25,068 |
179 | Marinov Glorian (18) | BUL | +0:00:08,165 | ||
7 | 8 | 328 | Hes Lukáš (18) | CZE | 0:03:26,450 |
331 | Fasner Tomáš (18) | CZE | +0:00:09,547 | ||
8 | 9 | 111 | Zaťko Miroslav (17) | SVK | 0:03:27,392 |
123 | Petruš Michal (17) | SVK | +0:00:10,489 | ||
9 | 3 | 256 | Hasanovic David (17) | SRB | 0:03:27,777 |
257 | Erceg Filip (17) | SRB | +0:00:10,874 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
3 | K1 | 1000m | jun. men | H1 | 14:44 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
4 | K1 | 1000m | jun. men | H2 | 14:51 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
5 | K1 | 1000m | jun. men | H3 | 14:58 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
6 | K1 | 1000m | jun. men | H4 | 15:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
15 | K2 | 1000m | jun. men | H1 | 16:15 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
16 | K2 | 1000m | jun. men | H2 | 16:22 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
22 | K1 | 1000m | jun. men | SF1 | 17:24 | st. list | results | 1.-3. to F |
23 | K1 | 1000m | jun. men | SF2 | 17:31 | st. list | results | 1.-3. to F |
24 | K1 | 1000m | jun. men | SF3 | 17:38 | st. list | results | 1.-3. to F |
29 | K2 | 1000m | jun. men | SF | 18:30 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
30 | K1 | 500m | jun. men | H1 | 08:00 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
31 | K1 | 500m | jun. men | H2 | 08:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
32 | K1 | 500m | jun. men | H3 | 08:10 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
33 | K1 | 500m | jun. men | H4 | 08:15 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
45 | K2 | 500m | jun. men | H1 | 09:15 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
46 | K2 | 500m | jun. men | H2 | 09:20 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
47 | K2 | 500m | jun. men | H3 | 09:25 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
55 | K4 | 500m | jun. men | H1 | 10:05 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
56 | K4 | 500m | jun. men | H2 | 10:10 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
59 | K1 | 500m | jun. men | SF1 | 11:00 | st. list | results | 1.-3. to F |
60 | K1 | 500m | jun. men | SF2 | 11:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
61 | K1 | 500m | jun. men | SF3 | 11:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
68 | K2 | 500m | jun. men | SF1 | 12:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
69 | K2 | 500m | jun. men | SF2 | 12:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
73 | K1 | 1000m | jun. men | F | 14:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:46 | K1 1000m jun. men | ||||||
82 | K2 | 1000m | jun. men | F | 16:04 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:19 | K2 1000m jun. men | ||||||
90 | K4 | 1000m | jun. men | F | 17:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:45 | K4 1000m jun. men | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
97 | K1 | 500m | jun. men | F | 08:24 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:34 | K1 500m jun. men | ||||||
106 | K2 | 500m | jun. men | F | 09:36 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:46 | K2 500m jun. men | ||||||
115 | K4 | 500m | jun. men | F | 10:50 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:02 | K4 500m jun. men | ||||||
124 | K1 | 3000m | jun. men | 14:45 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:15 | K1 3000m jun. men |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:21 |