International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
79 | K2 boys | 1000m | F | 24.05.2008 15:35:18 |
1 | 4 | 216 | Bayle Pierrick (15) | FRA | 0:03:28,051 |
217 | Fournier Paul (16) | FRA | |||
2 | 2 | 252 | Aleksic Aleksandar (16) | SRB | 0:03:29,581 |
253 | Andjelkovic Aleksandar (15) | SRB | +0:00:01,530 | ||
3 | 7 | 316 | Lundák David (16) | CZE | 0:03:29,989 |
320 | Šindelář Matěj (16) | CZE | +0:00:01,938 | ||
4 | 1 | 101 | Zigo Tomáš (16) | SVK | 0:03:30,188 |
104 | Virga Marcel (16) | SVK | +0:00:02,137 | ||
5 | 3 | 321 | Ladislav David (15) | CZE | 0:03:32,026 |
319 | Kučera Patrik (15) | CZE | +0:00:03,975 | ||
6 | 5 | 317 | Dostál Josef (15) | CZE | 0:03:32,488 |
318 | Mach Martin (15) | CZE | +0:00:04,437 | ||
7 | 6 | 103 | Pálmay Dávid (15) | SVK | 0:03:35,928 |
283 | Demin Viktor (15) | SVK | +0:00:07,877 | ||
8 | 9 | 144 | Felcan Ľuboš (16) | NOV | 0:03:41,439 |
143 | Vajda Martin (16) | DUN | +0:00:13,388 | ||
9 | 8 | 153 | Ruža Martin (16) | ŠKP | 0:03:42,457 |
154 | Pajdlhauser Miroslav (16) | ŠKP | +0:00:14,406 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
1 | K1 | 1000m | boys | H1 | 14:30 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
2 | K1 | 1000m | boys | H2 | 14:37 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
21 | K1 | 1000m | boys | SF | 17:07 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
40 | K1 | 500m | boys | H1 | 08:50 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
41 | K1 | 500m | boys | H2 | 08:55 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
42 | K1 | 500m | boys | H3 | 09:00 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
57 | K1 | 500m | boys | SF1 | 10:50 | st. list | results | 1.-3. to F |
58 | K1 | 500m | boys | SF2 | 10:55 | st. list | results | 1.-3. to F |
70 | K1 | 1000m | boys | F | 14:00 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:15 | K1 1000m boys | ||||||
79 | K2 | 1000m | boys | F | 15:33 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 15:48 | K2 1000m boys | ||||||
88 | K4 | 1000m | boys | F | 17:06 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:20 | K4 1000m boys | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
94 | K1 | 500m | boys | F | 08:00 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:10 | K1 500m boys | ||||||
103 | K2 | 500m | boys | F | 09:12 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:22 | K2 500m boys | ||||||
112 | K4 | 500m | boys | F | 10:24 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 10:36 | K4 500m boys | ||||||
121 | K1 | 3000m | boys | 14:00 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 14:30 | K1 3000m boys |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:18 |