International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
64 | K1 jun. women | 500m | SF1 | 24.05.2008 11:29:29 |
1 | 4 | 115 | Šamková Simona (18) | SVK | 0:01:59,719 | |
2 | 5 | 293 | Bielawa Eliza (18) | POL | 0:02:00,157 | +0:00:00,438 |
3 | 7 | 116 | Majorošová Barbora (17) | SVK | 0:02:01,641 | +0:00:01,922 |
4 | 2 | 338 | Paďourová Zdislava (18) | CZE | 0:02:01,797 | +0:00:02,078 |
5 | 8 | 177 | Ivanovova Miroslava (18) | BUL | 0:02:04,282 | +0:00:04,563 |
6 | 6 | 165 | Bachmayer Kathrin (17) | AUT | 0:02:04,969 | +0:00:05,250 |
7 | 9 | 198 | Ono Yuka (18) | JPN | 0:02:07,016 | +0:00:07,297 |
8 | 1 | 199 | Nakamura Rino (18) | JPN | 0:02:09,235 | +0:00:09,516 |
9 | 3 | 119 | Beňová Bianka (17) | SVK | 0:02:10,438 | +0:00:10,719 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
10 | K1 | 1000m | jun. women | H1 | 15:33 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
11 | K1 | 1000m | jun. women | H2 | 15:40 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
12 | K1 | 1000m | jun. women | H3 | 15:47 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
19 | K2 | 1000m | jun. women | H1 | 16:50 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
20 | K2 | 1000m | jun. women | H2 | 16:57 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
27 | K1 | 1000m | jun. women | SF1 | 18:16 | st. list | results | 1.-3. to F |
28 | K1 | 1000m | jun. women | SF2 | 18:23 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
37 | K1 | 500m | jun. women | H1 | 08:35 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
38 | K1 | 500m | jun. women | H2 | 08:40 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
39 | K1 | 500m | jun. women | H3 | 08:45 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
53 | K2 | 500m | jun. women | H1 | 09:55 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
54 | K2 | 500m | jun. women | H2 | 10:00 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
64 | K1 | 500m | jun. women | SF1 | 11:25 | st. list | results | 1.-3. to F |
65 | K1 | 500m | jun. women | SF2 | 11:30 | st. list | results | 1.-3. to F |
75 | K1 | 1000m | jun. women | F | 14:43 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:56 | K1 1000m jun. women | ||||||
84 | K2 | 1000m | jun. women | F | 16:16 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:29 | K2 1000m jun. women | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
99 | K1 | 500m | jun. women | F | 08:32 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:44 | K1 500m jun. women | ||||||
108 | K2 | 500m | jun. women | F | 09:44 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:56 | K2 500m jun. women | ||||||
117 | K4 | 500m | jun. women | F | 10:58 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:12 | K4 500m jun. women | ||||||
126 | K1 | 3000m | jun. women | 14:49 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:25 | K1 3000m jun. women |
Vygenerované 25.05.2008 23:02:03 |