International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
18 | C2 jun. men | 1000m | H2 | 23.05.2008 16:38:07 |
1 | 2 | 242 | Ghitulescu George (18) | ROM | 0:03:37,296 |
243 | Lazar Silviu (18) | ROM | |||
2 | 3 | 343 | Spálenský Marek (17) | CZE | 0:03:39,203 |
348 | Drahokoupil Dan (18) | CZE | +0:00:01,907 | ||
3 | 6 | 228 | Simart Pierre (18) | FRA | 0:03:44,781 |
229 | Le Cornec Mathieu (18) | FRA | +0:00:07,485 | ||
4 | 1 | 345 | Luňáček Jan (18) | CZE | 0:03:51,843 |
344 | Theodor Ondřej (18) | CZE | +0:00:14,547 | ||
5 | 4 | 307 | Sobiechowski Tomasz (18) | POL | 0:04:12,046 |
309 | Nedzi Tomasz (18) | POL | +0:00:34,750 | ||
6 | 5 | 128 | Farkaš Vincent (15) | SVK | 0:04:31,968 |
131 | Orosz Csaba (15) | SVK | +0:00:54,672 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
7 | C1 | 1000m | jun. men | H1 | 15:12 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
8 | C1 | 1000m | jun. men | H2 | 15:19 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
9 | C1 | 1000m | jun. men | H3 | 15:26 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
17 | C2 | 1000m | jun. men | H1 | 16:29 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
18 | C2 | 1000m | jun. men | H2 | 16:36 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
25 | C1 | 1000m | jun. men | SF1 | 17:45 | st. list | results | 1.-3. to F |
26 | C1 | 1000m | jun. men | SF2 | 17:52 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
34 | C1 | 500m | jun. men | H1 | 08:20 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
35 | C1 | 500m | jun. men | H2 | 08:25 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
36 | C1 | 500m | jun. men | H3 | 08:30 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
51 | C2 | 500m | jun. men | H1 | 09:45 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
52 | C2 | 500m | jun. men | H2 | 09:50 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
62 | C1 | 500m | jun. men | SF1 | 11:15 | st. list | results | 1.-3. to F |
63 | C1 | 500m | jun. men | SF2 | 11:20 | st. list | results | 1.-3. to F |
74 | C1 | 1000m | jun. men | F | 14:37 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:51 | C1 1000m jun. men | ||||||
83 | C2 | 1000m | jun. men | F | 16:10 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:24 | C2 1000m jun. men | ||||||
91 | C4 | 1000m | jun. men | F | 17:37 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:50 | C4 1000m jun. men | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
98 | C1 | 500m | jun. men | F | 08:28 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:39 | C1 500m jun. men | ||||||
107 | C2 | 500m | jun. men | F | 09:40 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:51 | C2 500m jun. men | ||||||
116 | C4 | 500m | jun. men | F | 10:54 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:07 | C4 500m jun. men | ||||||
125 | C1 | 3000m | jun. men | 14:47 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:20 | C1 3000m jun. men |
Vygenerované 25.05.2008 23:01:17 |