International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
4 | K1 jun. men | 1000m | H2 | 23.05.2008 14:53:41 |
1 | 1 | 254 | Tomicevic Marko (18) | SRB | 0:03:33,000 | |
2 | 7 | 333 | Havel Daniel (17) | CZE | 0:03:34,000 | +0:00:01,000 |
3 | 5 | 221 | Michaud Loic (18) | FRA | 0:03:43,953 | +0:00:10,953 |
4 | 3 | 185 | Ivic Mario (18) | CRO | 0:03:50,265 | +0:00:17,265 |
5 | 4 | 334 | Kuthan Jan (17) | CZE | 0:03:56,125 | +0:00:23,125 |
6 | 2 | 210 | Borissov Juri (18) | EST | 0:03:56,687 | +0:00:23,687 |
7 | 6 | 188 | Adachi Yuta (18) | JPN | 0:03:59,125 | +0:00:26,125 |
8 | 148 | Husák Lukáš (18) | PIE | not start |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
3 | K1 | 1000m | jun. men | H1 | 14:44 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
4 | K1 | 1000m | jun. men | H2 | 14:51 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
5 | K1 | 1000m | jun. men | H3 | 14:58 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
6 | K1 | 1000m | jun. men | H4 | 15:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
15 | K2 | 1000m | jun. men | H1 | 16:15 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
16 | K2 | 1000m | jun. men | H2 | 16:22 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
22 | K1 | 1000m | jun. men | SF1 | 17:24 | st. list | results | 1.-3. to F |
23 | K1 | 1000m | jun. men | SF2 | 17:31 | st. list | results | 1.-3. to F |
24 | K1 | 1000m | jun. men | SF3 | 17:38 | st. list | results | 1.-3. to F |
29 | K2 | 1000m | jun. men | SF | 18:30 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
30 | K1 | 500m | jun. men | H1 | 08:00 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
31 | K1 | 500m | jun. men | H2 | 08:05 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
32 | K1 | 500m | jun. men | H3 | 08:10 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
33 | K1 | 500m | jun. men | H4 | 08:15 | st. list | results | 1.-6. + 3 B.T. to SF |
45 | K2 | 500m | jun. men | H1 | 09:15 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
46 | K2 | 500m | jun. men | H2 | 09:20 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
47 | K2 | 500m | jun. men | H3 | 09:25 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
55 | K4 | 500m | jun. men | H1 | 10:05 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
56 | K4 | 500m | jun. men | H2 | 10:10 | st. list | results | 1.-3. + 3 B.T. to F |
59 | K1 | 500m | jun. men | SF1 | 11:00 | st. list | results | 1.-3. to F |
60 | K1 | 500m | jun. men | SF2 | 11:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
61 | K1 | 500m | jun. men | SF3 | 11:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
68 | K2 | 500m | jun. men | SF1 | 12:05 | st. list | results | 1.-3. to F |
69 | K2 | 500m | jun. men | SF2 | 12:10 | st. list | results | 1.-3. to F |
73 | K1 | 1000m | jun. men | F | 14:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:46 | K1 1000m jun. men | ||||||
82 | K2 | 1000m | jun. men | F | 16:04 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 16:19 | K2 1000m jun. men | ||||||
90 | K4 | 1000m | jun. men | F | 17:31 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:45 | K4 1000m jun. men | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
97 | K1 | 500m | jun. men | F | 08:24 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:34 | K1 500m jun. men | ||||||
106 | K2 | 500m | jun. men | F | 09:36 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:46 | K2 500m jun. men | ||||||
115 | K4 | 500m | jun. men | F | 10:50 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 11:02 | K4 500m jun. men | ||||||
124 | K1 | 3000m | jun. men | 14:45 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 15:15 | K1 3000m jun. men |
Vygenerované 25.05.2008 23:01:04 |