International Regatta, Piešťany | Kanoe.sk TiMing + Omega |
1 | K1 boys | 1000m | H1 | 23.05.2008 14:31:30 |
1 | 3 | 172 | Wecht Alexander (16) | AUT | 0:03:38,656 | |
2 | 2 | 316 | Lundák David (16) | CZE | 0:03:39,859 | +0:00:01,203 |
3 | 4 | 101 | Zigo Tomáš (16) | SVK | 0:03:40,641 | +0:00:01,985 |
4 | 7 | 318 | Mach Martin (15) | CZE | 0:03:41,562 | +0:00:02,906 |
5 | 5 | 320 | Šindelář Matěj (16) | CZE | 0:03:47,516 | +0:00:08,860 |
6 | 1 | 102 | Felcan Ľuboš (16) | SVK | 0:03:48,156 | +0:00:09,500 |
7 | 8 | 360 | Žďársky Šimon (15) | SVK | 0:03:49,625 | +0:00:10,969 |
8 | 9 | 192 | Komatsu Seiji (16) | JPN | 0:03:50,750 | +0:00:12,094 |
9 | 6 | 145 | Gašparík Pavol (16) | ŠŠT | 0:03:52,047 | +0:00:13,391 |
Časový harmonogram príbuzných jázd: |
nr. | cat. | distance | class | type | time | st. list | results | advance |
23.05.2008 (Friday) | ||||||||
1 | K1 | 1000m | boys | H1 | 14:30 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
2 | K1 | 1000m | boys | H2 | 14:37 | st. list | results | 1.-3. to F, 4.-7. + 1 B.T. to SF |
21 | K1 | 1000m | boys | SF | 17:07 | st. list | results | 1.-3. to F |
24.05.2008 (Saturday) | ||||||||
40 | K1 | 500m | boys | H1 | 08:50 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
41 | K1 | 500m | boys | H2 | 08:55 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
42 | K1 | 500m | boys | H3 | 09:00 | st. list | results | 1. to F, 2.-7. to SF |
57 | K1 | 500m | boys | SF1 | 10:50 | st. list | results | 1.-3. to F |
58 | K1 | 500m | boys | SF2 | 10:55 | st. list | results | 1.-3. to F |
70 | K1 | 1000m | boys | F | 14:00 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 14:15 | K1 1000m boys | ||||||
79 | K2 | 1000m | boys | F | 15:33 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 15:48 | K2 1000m boys | ||||||
88 | K4 | 1000m | boys | F | 17:06 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 17:20 | K4 1000m boys | ||||||
25.05.2008 (Sunday) | ||||||||
94 | K1 | 500m | boys | F | 08:00 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 08:10 | K1 500m boys | ||||||
103 | K2 | 500m | boys | F | 09:12 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 09:22 | K2 500m boys | ||||||
112 | K4 | 500m | boys | F | 10:24 | st. list | results | |
Prize giving ceremony. | 10:36 | K4 500m boys | ||||||
121 | K1 | 3000m | boys | 14:00 | st. list | results | ||
Prize giving ceremony. | 14:30 | K1 3000m boys |
Vygenerované 25.05.2008 23:01:01 |