Rudno Cup - program

6. ročník
08.05.2019

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 1,41 MB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

streda, 08.05.2019
K1 Chlapci 1010:00
K1 Chlapci 910:02
K1 Dievčatá 1110:04
K1 Dievčatá 1010:04
K1 Dievčatá 910:04
K1 Chlapci 1210:30
K1 Dievčatá 1210:32
C1 Dievčatá 1210:34
K1 Chlapci 1111:00
C1 Chlapci 1211:00
C1 Chlapci 1111:00
C1 Chlapci 1011:00
C1 Chlapci 911:00
K1 Neregistrovaní chlapci11:05
K1 Neregistrované dievčatá11:05
K1 Kadetky11:30
K1 Dievčatá 1411:32
K1 Dievčatá 1311:32
K1 Kadeti12:15
K1 Chlapci 1412:17
K1 Chlapci 1312:19
C1 Kadeti13:00
C1 Chlapci 1413:02
C1 Chlapci 1313:02
C1 Kadetky13:02
C1 Dievčatá 1413:02
C1 Dievčatá 1313:02
K1 Muži13:45
K1 Juniori13:45
K1 Ženy13:47
K1 Juniorky13:47
C1 Muži13:49
C1 Juniori13:49
C1 Ženy13:49
C1 Juniorky13:49
14:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Zvolení do výboru:Seregiová Zuzana, Zoran Maršal, Bukovský Tibor
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Rus, Hvoník

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Lubica
3.KOMKajak kanoe klub KomárnoBukovský Tibor
4.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
5.NZASPORT CLUB SLOVAKIAKráľ Radim
6.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mário
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínZaťková Barbora
8.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaKvetakova
9.VINKRK Vinohrady BratislavaKalaber
10.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínSeregiova Zuzana
11.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Belovič Ladislav
12.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal

Späť na zoznam podujatí 2019
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 284,00
2. NOV
79,0%
1 014,00
3. PIE
75,2%
965,50
4. ŠAM
68,5%
880,00
5. TAT
53,1%
681,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
04.05.2019 | Nováky, jazero
Rudno Cup , 6. ročník
08.05.2019 | Nitrianske Rudno, priehrada
I. KP seniori
11.05.2019 | Bratislava, Zemník
I. Svetový pohár - šprint
23.05.2019 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata
24.05.2019 | Piešťany
Svetový pohár - maratón
31.05.2019 | Baerum, NOR
II. Svetový pohár - šprint
31.05.2019 | Duisburg, GER
KP juniori
08.06.2019 | Bratislava, Zemník
Európske hry - šprint
25.06.2019 | Minsk, BLR
II. KP seniori
04.07.2019 | Bratislava, Zemník
Pohár Interu
27.07.2019 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra