Rudno Cup - výsedky

5. ročník
12.05.2018

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 216,2 KB

sobota, 12.05.2018
K1 Chlapci 1010:00
K1 Chlapci 910:02
K1 Dievčatá 1110:04
K1 Dievčatá 1010:04
K1 Dievčatá 910:04
K1 Chlapci 1210:30
K1 Chlapci 1110:32
K1 Dievčatá 1210:34
C1 Chlapci 1211:00
C1 Chlapci 1111:00
C1 Chlapci 1011:00
C1 Chlapci 911:00
K1 Neregistrovaní chlapci11:05
K1 Neregistrované dievčatá11:05
K1 Kadetky11:30
K1 Dievčatá 1411:32
K1 Dievčatá 1311:32
K1 Kadeti12:15
K1 Chlapci 1412:17
K1 Chlapci 1312:19
C1 Kadeti13:00
C1 Chlapci 1413:02
C1 Chlapci 1313:02
C1 Kadetky13:04
C1 Dievčatá 1413:04
C1 Dievčatá 1313:04
K1 Muži14:38
K1 Juniori14:40
K1 Ženy14:42
K1 Juniorky14:42
C1 Muži14:44
C1 Juniori14:44
C1 Ženy14:44
C1 Juniorky14:44
14:45

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Zvolení do výboru:Dosudil František, Honti Eugen, Lapoš Daniel
Záchranná služba:Bielik, Rus, Zaťko, Sýkora

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaLubica Klimova
3.KOMKajak kanoe klub KomárnoFrantišek Dosúdil
4.MORŠportový klub KajakLibor Jahoda
5.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
6.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
7.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMário Klieštenec
8.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaBoris Antal
9.TTSKanoistický klub TTS TrenčínLapoš Daniel
10.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk, Kvetáková
11.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
12.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
13.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínHonti Eugen
14.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
15.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoJozef Kužel

Späť na zoznam podujatí 2018
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta juniorov a U23 - šprint
01.08.2019 | Pitesti, ROM
MSR Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
09.08.2019 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta seniorov - šprint
21.08.2019 | Szeged, HUN
MS Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
29.08.2019 | Szeged, HUN
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra