Majstrovstvá Slovenska - krátke trate - program

MSR
SP – dospelí a mládež 7. kolo, veteráni 6. kolo
17.08.-19.08.2012

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 235,82 KB

piatok, 17.08.2012
K1 kadeti15:00
K1 kadeti15:05
K1 kadeti15:10
K1 muži15:15
K1 muži15:20
K1 juniori15:25
K1 juniori15:30
C1 muži15:35
C1 muži15:40
K2 kadeti16:00
K2 kadeti16:05
K1 muži17:00
K1 kadeti17:05
K1 kadeti17:10
sobota, 18.08.2012
K1 kadeti08:30
C1 kadeti08:36
K1 kadetky08:42
K1 juniori08:48
C1 juniori08:54
K1 juniorky09:00
K1 muži09:06
C1 muži09:12
K1 ženy09:18
K2 kadeti09:30
C2 kadeti09:36
K2 kadetky09:42
K2 juniori09:48
C2 juniori09:54
K2 juniorky10:00
K2 muži10:06
C2 muži10:12
K2 ženy10:18
K4 kadeti10:30
C4 kadeti10:36
K4 juniori10:48
C4 juniori10:54
K4 muži11:06
C4 muži11:12
11:20
K1 kadeti15:00
K1 kadeti15:03
K1 kadeti15:06
K1 muži15:09
K1 muži15:12
K1 juniori15:15
K1 juniori15:18
C1 muži15:21
C1 muži15:24
K2 kadeti16:00
K2 kadeti16:03
K2 muži16:06
K2 muži16:09
K1 kadeti17:00
K1 kadeti17:03
K1 muži17:06
nedeľa, 19.08.2012
K1 kadeti08:30
C1 kadeti08:35
K1 kadetky08:40
C1 kadetky08:45
K1 juniori08:50
C1 juniori08:55
K1 juniorky09:00
C1 juniorky09:05
K1 muži09:10
C1 muži09:15
K1 ženy09:20
C1 ženy09:25
K2 kadeti09:40
C2 kadeti09:45
K2 kadetky09:50
K2 juniori09:55
C2 juniori10:00
K2 juniorky10:05
K2 muži10:10
C2 muži10:15
K2 ženy10:20
K4 kadetky10:50
K4 ženy10:50
K4 juniorky11:05
11:30
K1 kadeti14:00
K1 kadeti14:03
K1 kadeti14:06
K1 kadeti14:09
K1 juniori14:12
K1 juniori14:15
K1 muži14:18
K1 muži14:21
K1 muži14:24
C1 muži14:27
C1 muži14:30
K2 kadeti14:40
K2 kadeti14:43
K2 muži14:46
K2 muži14:49
K1 kadeti15:20
K1 kadeti15:23
K1 kadeti15:26
K1 juniori15:29
K1 muži15:32
K1 muži15:35
K1 kadeti16:00
C1 kadeti16:03
K1 kadetky16:06
C1 kadetky16:09
K1 juniori16:12
C1 juniori16:15
K1 juniorky16:18
C1 juniorky16:21
K1 muži16:24
C1 muži16:27
K1 ženy16:30
C1 ženy16:33
K2 kadeti16:45
C2 kadeti16:48
K2 kadetky16:51
K2 juniori16:57
C2 juniori17:00
K2 juniorky17:03
K2 muži17:09
C2 muži17:12
K2 ženy17:15
17:25

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rus Rastislav
Zást. hl. rozh:Záborský Juraj
Zvolení do výboru:Wiebauer Andrej, Bobková Jana, Hagara Ľubomír

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyKužel Rastislav
3.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Milan Kelle
4.KOMKajak kanoe klub KomárnoHalmo Vojtech
5.MORŠportový klub KajakHorvát Ľuboš
6.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
7.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
8.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielBlaho Milan
9.TATVK Tatran REALIZ KVS BratislavaWiebauer Andrej
10.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Michal
11.UKBSlávia UK BratislavaHaviar Miroslav
12.VINKRK Vinohrady BratislavaKolpach Peter
13.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
14.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
15.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana, Masar Felix

Späť na zoznam podujatí 2012
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.