Vaše tipy

Aj vďaka Tebe je možné obohatiť obsah portálu tým, že nám zašleš tvoj tip. Ak si narazil na zaujímavý článok na internete, skopíruj jeho odkaz (URL adresu) a vlož ho do nasledujúceho formulára. My tvoj tip spracujeme a následne uverejníme. Poprípade využi iný kontakt.

Tipy, ktoré ste nám zaslali nedávno:

Mesto Šamorín – Somorja Város » Vincent Farkas: zlikvidoval ho olympijský víťaz Brendel

Váš TIP samorin.sk Na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike má Vincent Farkas za sebou náročný víkend. Štartoval v troch disciplínach. Na C1 500 a 1000 metrov skončil v semifinále, na piatich kilometroch prišiel do cieľa na 12. priečke. ,,Šampionát nedopadol pre mňa najlepšie, ale beriem to ako veľkú školu do budúcna a motiváciu do ďalšej práce,“ povedal pre našu stránky šamorínsky odchovanec.

Aj vďaka Tebe je možné obohatiť obsah portálu. Ako na to?

PONDELOK 09:28
Celý príspevok

Vlček: Už vieme, ako máme jazdiť päťstovku

Váš TIP sport.pravda.sk Dva štarty na majstrovstvách Európy rýchlostných kanoistov v Plovdive premenili v dve medaily. Prekvapujúco cennejšiu striebornú bral štvorkajak v tradičnom zložení Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka na kratšej päťstometrovej - po novom olympijskej - trati. Na osvedčenom kilometri skončili zverenci Petra Likéra tretí.

PONDELOK 00:13

Slovenský štvorkajak získal bronz na majstrovstvách Európy na 1000 metrov

Váš TIP sport.sme.sk Štvorkajak získal svoju druhú medailu na prebiehajúcom šampionáte.