Olympijske hry mládeže - kvalifikácia

12.04.-15.04.2018 | Barcelona, ESP | www.canoeicf.com

Prehľad výsledkov:

KategóriaKvalifikáciaMedzijazdaFinále A
C1 Men’s Head to head sprint Qualification
Ladič Andrej
26. miesto
C1 Men’s Head to head sprint Qualification
Svasta Ján
41. miesto
K1 Women’s Head to head sprint Qualification
Pecsuková Katarína
2. miesto
K1 Women’s Head to head sprint Qualification
Durecová Kristína
DNF
C1 Men’s Head to head sprint Repechage
Ladič Andrej
14. miesto
K1 Women’s Head to head sprint Quarterfinal
Pecsuková Katarína
DNF
K1 Women’s Head to head sprint RE-RUN
Durecová Kristína
2. miesto
C1 Women’s Head to head sprint Qualification
Luknarová Emanuela
36. miesto
C1 Women’s Head to head sprint Qualification
Durecová Mahuliena
43. miesto
K1 Men’s Head to head sprint Qualification
Buran Ilja
57. miesto
K1 Men’s Head to head sprint Qualification
Bende Adam
DSQ
K1 Men’s Head to head sprint RE-RUN
Bende Adam
1. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Svasta Ján
29. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Ladič Andrej
20. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Pecsuková Katarína
12. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Durecová Kristína
7. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Svasta Ján
24. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Ladič Andrej
20. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Repechage
Pecsuková Katarína
8. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Repechage
Durecová Kristína
2. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Quarterfinal
Durecová Kristína
2. miesto
1. miesto
3. miesto
C1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Luknarová Emanuela
5. miesto
C1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Durecová Kristína
1. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Buran Ilja
9. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Bende Adam
29. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Re-run Tie
Buran Ilja
1. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Buran Ilja
2. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Bende Adam
25. miesto
C1 Women’s Obstacle slalom Quarterfinal
Durecová Mahuliena
2. miesto
- - -
C1 Women’s Obstacle slalom Quarterfinal
Luknarová Emanuela
1. miesto
2. miesto
3. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Quarterfinal
Buran Ilja
2. miesto
- - -

Zúčastnení pretekári: Bende Adam, Buran Ilja, Durecová Kristína, Durecová Mahuliena, Ladič Andrej, Luknarová Emanuela, Pecsuková Katarína, Svasta Ján.

Fotky:


Späť na zoznam podujatí 2018
Darujte 2% zo svojej už zaplatenej dane...
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2017
1. KOM
100,0%
1 053,50
2. NOV
96,6%
1 018,00
3. ŠAM
91,6%
965,00
4. PIE
57,6%
607,00
5. TAT
56,1%
591,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Olympijske hry mládeže - kvalifikácia
12.04.2018 | Barcelona, ESP
I. KP seniori
05.05.2018 | Bratislava, Zemník
Rudno Cup
12.05.2018 | Nitrianske Rudno, Priehrada
I. Svetový pohár
18.05.2018 | Szeged, HUN
MSR Majstrovstvá Slovenska v maratóne
19.05.2018 | Bratislava, Zemník
II. Svetový pohár
25.05.2018 | Duisburg, GER
Jungov memoriál
26.05.2018 | Štúrovo
ME Majstrovstvá Európy seniorov
08.06.2018 | Belehrad, SRB
Svetový pohár v maratóne
09.06.2018 | Viano do Castelo, POR
KP juniori
09.06.2018 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
16.06.2018 | Komárno, Váh
Pohár Interu
23.06.2018 | Bratislava, Štrkovecké jazero
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23
28.06.2018 | Auronzo, ITA
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra